Dulce Maria Rumania

ÍndiceÍndice  PortalPortal  CalendarioCalendario  FAQFAQ  BuscarBuscar  RegistrarseRegistrarse  ConectarseConectarse  

Comparte | 

FINAL DE DM LA REYNA .. POR SIEMPRE!

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Ir abajo 
AutorMensaje
justinbieber
Presedinta Oficial
Presedinta Oficial

MensajeTema: FINAL DE DM LA REYNA .. POR SIEMPRE!   Dom Oct 03, 2010 1:31 am

Deci.
Pana acum cateva luni tot am zis ca o sa-l inchid, ca intrati doar sa luati de pe el anumite chestii.
M-am gandit mai bine..
Asadar,il inchid.
MOTIVE?!
De ce nu as avea?.
Paii.
-Nu mai sunt fan rbd.
-Nu ma ajuta nimeni.
-Nu intra nici macar membrii staffului.
DACA CINEVA VREA SA FACA DIN ACEST FORUM ALTUL,CU CEA MAI MARE PLACERE I-L DAU. (CU CONDITIA CA EU SA RAMAN FONDATOR,DECI EU RAMAN).

Multumesc inca odata celor care au postat acel.. > 1 mesaj,si m-au ajutat in diferite chestii.
Multumesc in special forumurilor care m-au ajutat la look-uri,DAR in specal MADALINEI(ADMIN) si INNEI(DESIGNER).
Multumesc Inna pentru toate look-urile care le-ai facut!! Vreau sa le mai multumesc: Yoa (VICE) , Cory (SECRETAR), JoleyTha (MOD. GLOBAL), Ella (MOD.) , Byka,Miru (DESIGNERI)!
Multumesc pentru ca m-ati ajutat acumulez cei 213 membrii si cele 37878 mesaje în 1063 subiecte. Multumesc celor care au acceptat sa ne afiliem..etc.

..Multumesc ca m-ati ajutat sa-mi duc visul mai departe,si cu asta,si magia. In urma imi las cei 9876543210N prieteni,dar fani rbd. Sper ca si voi sa va reveniti candva din chestia asta "rbd" ,a fost ceva,ce nu mai e de mult.

IMPORTANT: In cazul in care sunt in staff-ul unui forum cu peste 200 de postari,daca vreti si credeti ca am facut treaba buna , lasati-ma (eu zic ca e ceva de respect pt. ce-am facut),daca nu..asta e! Nu o sa incep sa plang ca ma scoateti din staff!

Send it on
On and on
Just one hand can heal another
Be a part
Reach a heart
Just one spark starts a fire
With one little action
The chain reaction will never stop
Make it strong
Shine a light and send it on <3.

http://dulce-maria-la-reyna.forumz.ro

FINAL DE DM LA REYNA .. POR SIEMPRE!